Anasayfa Genel KodluYOZ kurslarımız ve başvurularımız devam ediyor

KodluYOZ kurslarımız ve başvurularımız devam ediyor

2 min read
0
1
372

İlimizde kadrolu olan tüm branşlardaki öğretmenlerimiz için Kodlama ve Robotik kurslarımız başladı.

KodluYOZ atölyelerimizde açılan kurslarımız için öğretmenlerimiz  başvuru yapabilir. Hizmetiçi eğitim kurslarımız 12 kişilik sınıflarda uygulamalı olarak yapılacaktır. Kurs sonunda yapılacak sınavlarda başarılı olan kursiyerlerimize Kodlama Sertifikası verilecektir. Kurslarımız Hizmetiçi Kursu olarak açılacağı için ücretsizdir. Kodlama kursunda öğretmenlerimize KodluYoz projesi kapsamında kodlama ve atölyelerde bulunan arduino ve robot çeşitlerinin eğitimi, 3D yazıcı eğitimi de verilecektir. Kodlama sertifikası alan öğretmenlerimiz kendi okullarındaki öğrencilere yönelik egzersiz açabilir ve 6 ilçemizde kurulan atölyelerimizde uygulamalı eğitim verebilirler.

Kurslarımız hafta içi saat 16:00 ile 20:00 saatleri arasında günlük 6 saat hatfada 30 saat olmak üzere 5 gün üzerinden yapılacaktır. Pazartesi başlayan grubumuz cuma günü yapılacak sınavla sertifika almaya hak kazanacaktır.

Kurslarımız talebe göre 12 kişiyi bulduğunda ilçe temsilcisi tarafından telefonla aranılarak bilgi verilerek açılacaktır. Tarihler değişebilir.

Başvuru için https://goo.gl/forms/nJgLxkiJQLm4JeFe2

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha fazla... Salih Aksoy
Daha Fazla Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlginizi Çekebilir

Kod Saati Etkinlikleri Rehberi

Etkinliğinizi kaydedin Etkinliğinizi kaydederek öğrencilerinizle bir Hour of Code yapma ta…